22.05.2013 року

05.06.13

За  повідомленням Тарасівського сільського голови В.Кубика,в селі  урочисто відзначено День Перемоги. Відбувся мітинг, концерт. Напередодні сільський голова разом з представником від СТОВ “Кряж і Ко”, школярами місцевої школи відвідали вдома 12 інвалідів війни, вдів, афганців, учасників ліквідації аварії на ЧАЕС і вручили їм квіти і подарунки.

Зараз громада села продовжує займатися благоустроєм. Ліквідовані стихійні сміттєзвалища, облаштовано паспортизоване. Благоустроєна територія старого приміщення сільської ради, де згодом буде висаджено фруктовий сад, встановлено загорожу на ФАПі.

В селі близько 50 здавачів молока. Молоко заготовляє ПАТ “Бершадьмолоко” по ціні 2,20 грн. Працює холодильна установка.

З початку року на території громади не народилось жодної дитини, померло 4 людей.