10.04.2013 року

04.06.13

Як повідомив сільський голова В.Кубик,вже укладено соціальні угоди зі СТОВ “Кряж і Ко”,  тож очікується надходження близько 30 тис. грн. на соціальний розвиток громади. З фермерами, орендарями також укладаються соціальні угоди.

Близько півсотні дворів здають молоко на молокопункт,  він діє в селі вже більше 10 років, ПАТ “Бершадьмолоко”  заготовляє його від населення по 2, 38 грн..

Почали працювати над впорядкуванням сміттєзвалища. Обсяг роботи немалий, але залучити громадськість масово до роботи не вдається. Люди не розуміють, що робиться це для них же, а не для когось. Та все ж частина громадян почала активно впорядковувати прилеглі території біля своїх дворів, розчищати дерева.

В планах найближчої перспективи - відновлення паркану біля ФАПу,  для цього вже перераховано 5 тис. грн. Також плануємо замінити вікна на ФАПі та зробити поточний ремонт в приміщенні будинку культури.